TVX2C470MCD
CAP ALUM 47UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C470MCD
TVX2C470MCD Hakkında
Nichicon TVX2C470MCD, 47 µF kapasitansı ile rated 160V gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipi ile through hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, 10 kHz'de 368 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Üretim statüsü itibariyle obsolete olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V