TVX2C3R3MAD1LY
CAP ALUM 3.3UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C3R3MAD1LY
TVX2C3R3MAD1LY Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TVX2C3R3MAD1LY, 3.3µF kapasitans değerine sahip 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 52.8mA (10kHz) high frequency ripple current ve 33mA (120Hz) low frequency ripple current kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Switching power supplies, audio amplifiers ve filtering uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V