TVX2C3R3MAD1LV
CAP ALUM 3.3UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C3R3MAD1LV
TVX2C3R3MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX2C3R3MAD1LV, 3.3 µF kapasitansı ve 160V rated gerilim ile tasarlanmış axial kasa tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj yöntemiyle PCB'lere yerleştirilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür garantisi (85°C'de) sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering devrelerde kullanılmaya uygundur. 52.8 mA ripple current kapasitesi @ 10 kHz yüksek frekanslı uygulamalarda güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V