TVX2C3R3MAD1LS
CAP ALUM 3.3UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C3R3MAD1LS
TVX2C3R3MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX2C3R3MAD1LS, 3.3 µF kapasitansı ve 160V rated voltage'a sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 52.8 mA ve 120 Hz'de 33 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polar elektrolit yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V