TVX2C330MCD1LW
CAP ALUM 33UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C330MCD1LW
TVX2C330MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX2C330MCD1LW, 33 µF kapasitanslı aksiyel alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltage ile çalışan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen ve 2000 saatlik ömür süresi ile 85°C'de belirtilen bu bileşen, through-hole montajlı PCB tasarımlarında entegre edilir. ±20% tolerans değeri ve yüksek frekans (10 kHz'de 272 mA) ile düşük frekans (120 Hz'de 170 mA) ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, filtre, serbest bırakma ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Axial can paketlemesiyle sunulan komponent, kesilebilir kapasitans teknolojisiyle önceki tasarımlardan farklılaştırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V