TVX2C330MCD1LT
CAP ALUM 33UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C330MCD1LT
TVX2C330MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX2C330MCD1LT, 33 µF kapasitans değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole konnektörlü bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömür garantisi ile 85°C'de çalışır ve -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 10 kHz'de 272 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve deşarj uygulamalarında yaygın olarak kullanılan standart bir bileşendir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V