TVX2C330MCD
CAP ALUM 33UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C330MCD
TVX2C330MCD Hakkında
Nichicon TVX2C330MCD, 33 µF kapasitansı ve 160V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 272 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Toleransı ±20%'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V