TVX2C2R2MAD
CAP ALUM 2.2UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C2R2MAD
TVX2C2R2MAD Hakkında
Nichicon TVX2C2R2MAD, 2.2 µF kapasitanslı, 160V rated gerilime sahip axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür ile 85°C'de çalışabilir. Through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 36.8 mA ve 120 Hz'de 23 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı analog devrelerde filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen halen üretimde olmayıp, stok tükenmişse yerine konabilir alternatif modelleri değerlendirilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 36.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V