TVX2C101MCD
CAP ALUM 100UF 20% 160V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2C101M
TVX2C101MCD Hakkında
Nichicon TVX2C101MCD, 100 µF kapasitansına sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine ve through hole montaj tipi axial can paketlemesine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 688 mA, düşük frekansta (120 Hz) 430 mA ripple current kapasitesi ile power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 688 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V