TVX2AR47MAD1LY
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2AR47MAD1LY
TVX2AR47MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX2AR47MAD1LY, 0.47 µF kapasitesi ve 100V rated gerilimi olan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 20 mA ve 120 Hz'de 10 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile devre kartlarına kolayca entegre edilebilir. Gücü, devrelerinde filtreleme, dekuplaj ve zaman ayarlama işlevlerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V