TVX2A330MAD1LV
CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2A330MAD1LV
TVX2A330MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX2A330MAD1LV, 33 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı axial tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garantilenmiştir. Through-hole montaj tipine sahip olan cihaz, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 300 mA, 120 Hz'de 150 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Vintage ve retrouygulama projeleri ile düşük-orta güçlü DC power supply devreleri için uygun seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V