TVX2A2R2MAD1LY
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2A2R2MAD1LY
TVX2A2R2MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX2A2R2MAD1LY, 2.2 µF kapasitansı ve 100V rated voltajına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış olan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantir. ±20% tolerans ile sunulan komponentin ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 56 mA, 120 Hz'de ise 28 mA'dir. Through hole montaj özelliğine sahip axial can paketlemesi ile güç kaynakları, filtreleme ve coupling uygulamalarında kullanılır. Şu anda üretimi sonlandırılmış durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 56 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V