TVX2A101MCD1LZ
CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2A101MCD1LZ
TVX2A101MCD1LZ Hakkında
Nichicon TVX2A101MCD1LZ, 100 µF kapasitans değerine sahip 100V axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. Cihazın çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile +85°C arasındadır. 10 kHz'de 510 mA ve 120 Hz'de 340 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, energi depolama ve analog devrelerde yaygın olarak kullanılan polarize bir kondansatördür. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 510 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V