TVX2A010MAD1LY
CAP ALUM 1UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX2A010MAD1LY
TVX2A010MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX2A010MAD1LY, 1 µF kapasitanslı, 100V voltaj değerlendirilmesi olan axial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu polar kondansatör, 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Analog devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak yer alır. Obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V