TVX1V332MCD
CAP ALUM 3300UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V332MCD
TVX1V332MCD Hakkında
Nichicon TVX1V332MCD, 3300 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paket tipinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömürlü özelliklere sahiptir. 10 kHz'de 2.3575 A ve 120 Hz'de 2.05 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.3575 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V