TVX1V331MCD1LZ
CAP ALUM 330UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V331MCD1LZ
TVX1V331MCD1LZ Hakkında
Nichicon TVX1V331MCD1LZ, 330 µF kapasitans değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 2000 saat 85°C'de yaşam süresi ile elektrik devrelerinde güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 690 mA ve 120 Hz'de 460 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Parça kullanımdan kaldırılmış (obsolete) olmasına rağmen, retroaktif ve onarım uygulamalarında hala gerekli olabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V