TVX1V330MAD1LV
CAP ALUM 33UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V330MAD
TVX1V330MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1V330MAD1LV, 33 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can tipi kasa içinde üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına uygun olup, 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V