TVX1V222MCD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V222MCD
TVX1V222MCD Hakkında
Nichicon TVX1V222MCD, 2200µF kapasitansına sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömre sahiptir. Through Hole montaj türüyle PCB'lere lehimlenebilir. 10 kHz'de 1.817A ve 120 Hz'de 1.58A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Filtre, zaman gecikmesi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Üretim sonlandırılmış (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.817 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V