TVX1V221MAD
CAP ALUM 220UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V221MAD
TVX1V221MAD Hakkında
Nichicon TVX1V221MAD, 220 µF kapasitansla 35V rated voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ile through hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saat ömürlülüğü 85°C'de garanti edilir. 510 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de, 340 mA ise 120 Hz'de sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde kullanılmaya uygundur. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 510 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V