TVX1V220MAD1LV
CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V220MAD1LV
TVX1V220MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1V220MAD1LV, 22 µF kapasitansına ve 35V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değerinden sapmalar içinde çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 10 kHz'de 140 mA, 120 Hz'de 70 mA ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında ve prototype çalışmalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V