TVX1V220MAD
CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V220MAD
TVX1V220MAD Hakkında
Nichicon TVX1V220MAD, 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu axial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünün Part Status obsolete olarak belirtilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V