TVX1V103MDD
CAP ALUM 10000UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V103MDD
TVX1V103MDD Hakkında
Nichicon TVX1V103MDD, 10000 µF kapasitansına sahip 35V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanan bu komponent, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sertifikasına sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uyumludur. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel endüstriyel devreler gibi birçok elektronik cihazda bulunabilir. Ürün kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V