TVX1V101MAD1LV
CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1V101MAD1LV
TVX1V101MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1V101MAD1LV, 100 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilim ile tasarlanmış axial (eksenel) montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole bağlantı tipi ile geleneksel PCB'lere montajı sağlanır. Kondansatör, -40°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 315 mA ve 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Cihazın üretimi durdurulmuştur (obsolete), ancak eski tasarımlarda ve retro elektronik projelerde kullanım bulabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V