TVX1J472MDD
CAP ALUM 4700UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J472MDD
TVX1J472MDD Hakkında
Nichicon TVX1J472MDD, 4700 µF kapasitansına sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipine sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir. Axial, Can tipinde kasa yapısı ile yerleştirilmesi kolaydır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V