TVX1J471MCD1LW
CAP ALUM 470UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J471MCD1LW
TVX1J471MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX1J471MCD1LW, 470 µF kapasitanslı, 63 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipiyle through hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.26 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V