TVX1J470MAD1LS
CAP ALUM 47UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J470MAD1LS
TVX1J470MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX1J470MAD1LS, 47 µF kapasitansı ve 63 V nominal gerilimi ile tasarlanan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 2000 saat ömür elde ettiği 85°C sıcaklıkta kullanılabilir. Yüksek frekans uygulamalarında 320 mA (10 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 160 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve zaman ayarlama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör through-hole montaj tipi ile PCB'ye monte edilir. Ürün durumu itibariyle üretimi durdurulmuş (obsolete) olmasına rağmen, söz konusu spesifikasyonlar yedek parça ve onarım uygulamalarında referans alınabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V