TVX1J470MAD
CAP ALUM 47UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J470MAD
TVX1J470MAD Hakkında
Nichicon TVX1J470MAD, 47 µF kapasitanslı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 320 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple current değerlerine karşılık gelir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direktif yerleştirilir. Güç kaynakları, filtreleme, timming ve dekouplama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan genel amaçlı kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V