TVX1J221MCD1LW
CAP ALUM 220UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J221MCD1LW
TVX1J221MCD1LW Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TVX1J221MCD1LW, 220 µF kapasitanslı ve 63 V rated voltage'a sahip axial monolitik alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile standart genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 720 mA, 120 Hz'de 480 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, zaman sabitleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 720 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V