TVX1J220MAD1LS
CAP ALUM 22UF 20% 63V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX1J220MAD1LS
TVX1J220MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX1J220MAD1LS, 22 µF kapasitansına ve 63 V nominal gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans değerine sahip bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 180 mA, 120 Hz'de 90 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ürün status olarak kullanımdan kaldırılmış (obsolete) kategorisindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V