TVX1J220MAD
CAP ALUM 22UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J220MAD
TVX1J220MAD Hakkında
Nichicon TVX1J220MAD, 22 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilimi ile tasarlanmış axial monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through Hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. Eski nesil komponentin yerini başka modeller ile değiştirilmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V