TVX1J102MCD
CAP ALUM 1000UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J102MCD
TVX1J102MCD Hakkında
Nichicon TVX1J102MCD, 1000µF kapasitansına sahip 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.5295 A ve 120 Hz'de 1.33 A ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.5295 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V