TVX1J101MAD1LV
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J101MAD1LV
TVX1J101MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1J101MAD1LV, 100 µF kapasitanslı, 63V nominal voltajlı axial monolithic alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, timing ve coupling devreleri için kullanılan bu bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V