TVX1J101MAD1LS
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1J101MAD1LS
TVX1J101MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX1J101MAD1LS, 100 µF kapasitanslı, 63 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paket tipinde üretilen bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sağlar. 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple akım taşıyabilir. Destek ve güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Part obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V