TVX1HR47MAD1LY
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1HR47MAD1LY
TVX1HR47MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX1HR47MAD1LY, 0.47µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip aksiyel montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Through hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan entegrasyona uygundur. 10 kHz'de 10 mA ve 120 Hz'de 5 mA ripple current özellikleri vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş (obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V