TVX1H4R7MAD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H4R7MAD
TVX1H4R7MAD Hakkında
Nichicon TVX1H4R7MAD, 4.7 µF kapasitans değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial, Can paket türü ile gelen komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile belirtilmiştir. 10 kHz'de 68 mA ve 120 Hz'de 34 mA ripple akım değerleri sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye entegrasyon sağlar. Eski üretim (Obsolete) statüsünde olup, stok kontrolü önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 68 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V