TVX1H472MDD
CAP ALUM 4700UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H472MDD
TVX1H472MDD Hakkında
Nichicon TVX1H472MDD, 4700 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paket tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 2000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) sunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. Güç kaynakları, filtreler ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Üretim retiresiz olduğundan stok malzemeleri aracılığıyla temin edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V