TVX1H471MCD1LT
CAP ALUM 470UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H471MCD1LT
TVX1H471MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX1H471MCD1LT, 470 µF kapasitanslı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu komponen, 2000 saatlik lifetime'a sahiptir. ±20% tolerans ile 10 kHz'de 1.095A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 730mA ripple current yeteneğine sahiptir. Power supply devre filtrelemesi, ses amplifikatörleri ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V