TVX1H470MAD
CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H470MAD
TVX1H470MAD Hakkında
Nichicon TVX1H470MAD, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, axial montaj tipi with through-hole konfigürasyonunda sunulmaktadır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilenmiştir. 260 mA ripple current kapasitesine 10 kHz'de ve 130 mA'ye 120 Hz'de sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V