TVX1H3R3MAD
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H3R3MAD
TVX1H3R3MAD Hakkında
Nichicon TVX1H3R3MAD, 3.3 µF kapasitans değerine sahip axial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB uygulamalarına uyumludur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar. 85°C'de 2000 saat ömür süresi özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, düşük frekans uygulamalarında 28 mA, yüksek frekans uygulamalarında 56 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Harita yapısı ve analog devreler, power supply filtreleme ve genel amaçlı kapasitif uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 56 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V