TVX1H331MCD1LZ
CAP ALUM 330UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H331MCD1LZ
TVX1H331MCD1LZ Hakkında
Nichicon TVX1H331MCD1LZ, 330µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can package'de sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. 10 kHz'de 840 mA, 120 Hz'de 560 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V