TVX1H330MAD1LY
CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H330MAD
TVX1H330MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX1H330MAD1LY, 33 µF kapasiteli, 50 V nominal gerilimli axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü 85°C'de belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. 10 kHz'de 220 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple akım kapasitesi vardır. Ürün yaşlanmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V