TVX1H330MAD1LV
CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H330MAD1LV
TVX1H330MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1H330MAD1LV, 33 µF kapasitansa sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda gücü düzeltme, filtre ve güç kaynağı devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 220 mA, 120 Hz'de 110 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole bağlantı türü ile PCB'ye monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V