TVX1H222MCD
CAP ALUM 2200UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H222MCD
TVX1H222MCD Hakkında
Nichicon TVX1H222MCD, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile çalışan bu axial bağlantılı komponentin tolerance değeri ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantilidir. Through-hole montaj tipine uygun olan komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz frekansında 2.208 A ve 120 Hz frekansında 1.92 A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses frekansı uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.208 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V