TVX1H220MAD1LY
CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H220MAD
TVX1H220MAD1LY Hakkında
TVX1H220MAD1LY, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim değerine sahip ve axial bacak konfigürasyonunda through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, stabilizasyon ve timing devreleri gibi alanlarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 170 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Parça mevcut durumu itibariyle sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V