TVX1H102MCD
CAP ALUM 1000UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H102MCD
TVX1H102MCD Hakkında
Nichicon TVX1H102MCD, 1000µF kapasitanslı, 50V rated voltage'lı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.449 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile sunulan komponentin through-hole montajı, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. Part obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.449 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V