TVX1H101MAD1LY
CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1H101MAD
TVX1H101MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX1H101MAD1LY, 100 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 10 kHz'de 330 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole PCB montajı için uygundur. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V