TVX1H010MAD
CAP ALUM 1UF 20% 50V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX1H010MAD
TVX1H010MAD Hakkında
Nichicon TVX1H010MAD, 1 µF kapasitansına sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecelendirmesine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda DC ve AC devre filtrelemesi, güç kaynakları, ses sistemleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Through-hole montaj tipine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 20 mA ve 120 Hz'de 10 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Eski üretim (obsolete) durumda olmasına rağmen, stok bulunan uygulamalarda değiştirme parçası olarak kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 20 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V