TVX1E332MCD
CAP ALUM 3300UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1E332MCD
TVX1E332MCD Hakkında
Nichicon TVX1E332MCD, 3300 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilim ile tasarlanmış axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömrü ile 85°C sıcaklıkta güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 1.97A ve 120 Hz'de 1.71A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile imalatlandırılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ekipmanları ve anahtarlamalı regülatörlerde yaygın olarak kullanılan kondansatörlerden biri olup, şu anda ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.9665 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V