TVX1E330MAD1LY
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX1E330MAD
TVX1E330MAD1LY Hakkında
Nichicon TVX1E330MAD1LY, 33 µF kapasitans değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 160 mA @ 10 kHz ve 80 mA @ 120 Hz'dir. Through-hole montaj tipinde olup güç kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V