TVX1E330MAD1LS
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1E330MAD1LS
TVX1E330MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX1E330MAD1LS, 33 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 10 kHz'de 160 mA ve 120 Hz'de 80 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devreleri için uygundur. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V